Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Budišov nad Budišovkou a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Ubytování Rodinný dům.


Ubytování Budišov nad Budišovkou
Dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, zařízená kuchyňka, hala s krbem, sociální zařízení - prostorná koupelna s vanou a samostatné WC.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Rodinný dům

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Ubytování Rodinný dům, které nabízí ubytování ve městě (obci) Budišov nad Budišovkou - Budišov nad Budišovkou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Ubytování Rodinný dům. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Budišov nad Budišovkou - Budišov nad Budišovkou je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.