Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Budišov nad Budišovkou a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 6 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 16 m/s


Ubytování Rodinný dům ubytování Budišov nad Budišovkou

Dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, zařízená kuchyňka, hala s krbem, sociální zařízení - prostorná koupelna s vanou a samostatné WC.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizorem
http://www.hotel-ubytovani.com
Mobil(+420) 739 073 845 (Zdeněk Lánský)
 

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Rodinný dům Budišov nad Budišovkou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Rodinný dům

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Rodinný dům, které nabízí ubytování ve městě (obci) Budišov nad Budišovkou - Budišov nad Budišovkou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Rodinný dům. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Budišov nad Budišovkou - Budišov nad Budišovkou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.