Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Brumov BrumovBylnice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Chata Chaty ve Hložci ubytování Brumov Chata BrumovChataBylnice

Chaty jsou vhodné pro rodiny s dětmi, vyznavače cyklistiky, lyžování. Chaty se nachází v CHKO Bílé Karpaty. K pronájmu jsou dvě chaty Vrchní a Spodní, které jsou od sebe vzdáleny asi 90m. Vrchní chata je pro 8 osob, Spodní chata je zatím pro 4 osoby.
Televize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Chata Chaty ve Hložci ubytování Brumov Chata BrumovChataBylnice a jeho okolí:

Chaty se nacházejí 3 km od města Brumov-Bylnice. Pobyt zde spojuje zážitek z krásné přírody, krásného okolí se zázemím plně vybavených chat. Chaty se nacházejí na krásném místě na kopci, odkud je krásný výhled na okolní krajinu. V údolí teče potůček, lesy plné hub, nedaleko se také nachází zřícenina hradu Brumov. Koupání je možné i v zimě a to v Brumově v krytém bazénu a nebo v letním období na nově vybudovaném koupališti v Brumově-Bylnici a nebo na koupalištích v přilehlých městech vzdálených do 7 km. V zimním období je možno využívat běžecké stopy a lyžařské sjezdovky v blízkém okolí.

Vybavení Vrchní chaty: televize, satelit, mikrovlnka, kávovar, ústřední a elektrické vytápění, teplá + studená voda, WC, KRB, sauna, gril, varná konvice, plynový vařič, sporák se sklokeramickou deskou.

Vybavení Spodní chaty: barevná televize, varná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič, plynový vařič, lokální vytápění, teplá + studená voda, WC.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Chaty ve Hložci Brumov - Brumov-Bylnice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Chaty ve Hložci

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Chaty ve Hložci, které nabízí ubytování ve městě (obci) Brumov - Brumov-Bylnice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Chaty ve Hložci. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Brumov - Brumov-Bylnice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.