Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí BrnoŽabovřesky Brno a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


****

 Penzion Nicol ubytování BrnoPenzionŽabovřesky Penzion Brno

Vítáme vás v pensionu Nicol a doufáme, že se Vám bude v našem útulném prostředí líbit. Snažíme se, aby jste se cítili co nejvíce jako doma. Každý den je tu pro Vás připraveno několik nadstandartně vybavených pokojů.
Služba na recepci je 24 hodin je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Nicol ubytování BrnoPenzionŽabovřesky Penzion Brno a jeho okolí:

Vítáme vás v pensionu Nicol a doufáme, že se Vám bude v našem útulném prostředí líbit. Snažíme se, aby jste se cítili co nejvíce jako doma. Každý den je tu pro Vás připraveno několik nadstandartně vybavených pokojů. Dále je k dispozici společenská místnost a samozřejmě jídelna s výhledem do zahrady. V letních měsících je možnost podávání občerstvení a posezení v nádherné zahradě popřípadě pronájem malého zahradního domku. Náš pension je brán jako nekuřácký tudíž kouření se omezuje jen na k tomuto vyhrazená místa. Pension je umístěn v Brně městské části Žabovřesky což je kousek od centra města. V okolí jsou různé hospůdky a restaurace. Přibližně 100 - 150m od pensionu jsou zastávky městské hromadné dopravy a to tramvaje č: 1 jedoucí na hlavní nádraží a BVV nebo v opačném směru na Brněnskou přehradu. Dále pak tramvají č: 3, 11 kterými se dostanete ve chvilce do centra města a v opačném směru též na Brněnskou přehradu. Dále je cca 100m od nás dostupný supermarket Billa. Parkování vašich čtyřkolých miláčků je zajištěno přímo před pensionem. V okolí Brna je pak možnost velkého turistického vyžití. Za zhlédnutí jistě stojí brněnský hrad Špilberk, Petrov a samozřejmě spousta dalších památek.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Nicol Brno-Žabovřesky - Brno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Nicol

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Nicol, které nabízí ubytování ve městě (obci) Brno-Žabovřesky - Brno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Nicol. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Brno-Žabovřesky - Brno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel Kozák Brno-Žabovřesky
***

Hotel Kozák
[ ubytování Brno-Žabovřesky ]

pokojích s TV a telefonem. Vlastníte-li čtyřnohého miláčka,v našem hotelu bude srdečně vítaný za přijatelný poplatek. AkcePotřebujete-li uspořádat jakoukoliv akci, uděláme vše proto, aby jste odcházeli od nás spokojení. U nás můžete uspořádat akce firemní, společenské nebo rodinnou oslavu. V komplexu jsou k dispozici 3 ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon