Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí BrnoLíšeň Brno a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Ubytování Levné ubytování Brno - U Hvězdy ubytování BrnoUbytováníLíšeň Ubytování Brno

Poskytujeme ubytování v Brně. Při dlouhodobém pobytu i za cenu pod 100 Kč/noc.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištěV hotelu je kulečníkPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Ubytování Levné ubytování Brno - U Hvězdy ubytování BrnoUbytováníLíšeň Ubytování Brno a jeho okolí:

Máme 28 lůžek, aktuálně z poloviny volné. Ceny za noc začínají na 140 Kč a snižují se až na 90 Kč podle délky pobytu.Máme 3 různé velikosti pokojů. Každý pokoj má své sociální zařízení!

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování Levné ubytování Brno - U Hvězdy Brno-Líšeň - Brno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování Levné ubytování Brno - U Hvězdy

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování Levné ubytování Brno - U Hvězdy, které nabízí ubytování ve městě (obci) Brno-Líšeň - Brno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování Levné ubytování Brno - U Hvězdy. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Brno-Líšeň - Brno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.