Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Brno a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel Santander ubytování Brno

Hotel Santander Vám nabízí komfortní ubytování v třinácti dvojlůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém pokoji a jednom apartmá s vlastním krbem v příjemném prostředí nově zrekonstruované stylové vily z počátku 20. století v blízkosti BVV.

Tel.: 222 532 534

Detailní popis objektu Hotel Santander ubytování Brno a jeho okolí:

V popisech pokojů nenaleznete seznam zařízení jako TV, postel, stolek, křesla, koupelna, toaleta, sprcha, fén apod., jelikož jsou u nás samozřejmostí na každém pokoji. Každý pokoj je jiný, s jinou atmosférou, kterou jsme vytvořili právě pro Vás, ať již barvou stěny nebo nábytku ladícími s potahy a dekoračními látkami.Zkrátka, má-li pokoj výhled do zahrady, na tenisový kurt, do korun stromů nebo na Brno, věříme, že se u nás budete cítit skvěle a naleznete tu svůj přístav na cestách.Chutná snídaně samozřejmě zahrnutá v ceně pokoje bude pro Vás jistě příjemným začátkem dalšího dne.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Santander Brno

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Santander

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Santander, které nabízí ubytování ve městě (obci) Brno - Brno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Santander. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hotel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Brno - Brno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.