Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Brno a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Hotel Velká Klajdovka ubytování Brno

Hotel Velká Klajdovka nabízí návštěvníkům 27 moderně zařízených pokojů, včetně dvou apartmánů a imobilního pokoje. Interiér pokojů je vybaven moderním stylovým nábytkem z masivního smrku.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracípřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Velká Klajdovka ubytování Brno a jeho okolí:

V Brně-Líšni, ve výšce 380 m. n. m., se nachází hotel Velká klajdovka. Vyjímečná poloha hotelu - jižní výběžek Moravského Krasu - umožňuje unikátní výhled na město Brno a také Pálavu. Velká Klajdovka je místem s dlouhou tradicí. Zájezdní hostinec byl útočištěm poutníkům a pocestným už v roce 1860. Původní Hostinec Klajdovka je nyní přestavěn na stylovou pivnici, v níž na Vás dýchne atmosféra devatenáctého století, kdy tu hledali odpočinek znavení kupci a před okny hospody na ně čekali stejně tak zmožení koně. Již v květnu jsou zdejší stráně plné vzácných rostin a cvrčků, což dokresluje idilické ponoráma zdejší krajiny. K pivnici byla později přistavěna restaurace s terasou a ojedinělým výhledem na Brno a také hotel,který nabízí klidný nocleh v přírodním prostředí a přitom nadosah od Brna. Turistické značky Vás dovedou do Těsnohlídkova údolí, do údolí říčky, k jeskyni Pekárna a k dalším krasovým zajímavostem. Přijďte si k nám odpočinout a poznat zajímavosti Moravského Krasu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Velká Klajdovka Brno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Velká Klajdovka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Velká Klajdovka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Brno - Brno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Velká Klajdovka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Brno - Brno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.