Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Brno a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion H+M penzion Brno ubytování Brno

Pension ležící v klidné městské části Brno - Přízřenice. Výhodná poloha v blízkosti hlavního dopravního uzlu - Praha, Olomouc, Bratislava a Vídeň.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouhttp://www.hm-pension.cz/
Telefon(+420) 723 352 789 (Alena Hegrová)
 

Detailní popis objektu Penzion H+M penzion Brno ubytování Brno a jeho okolí:

Rodinný penzion v klidné městské části Brno-Přízřenice. Penzion nabízí 9 komfortně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 16 lůžek. Snídaně. WiFi internet zdarma. Bezpečné parkování ve dvoře penzionu zdarma. V penzionu nejsou povolena domácí zvířata. Jednolůžkový pokoj 700,-Kč, dvoulůžkový pokoj 1.100,-Kč. Cena včetně snídaně a DPH.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion H+M penzion Brno Brno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion H+M penzion Brno

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion H+M penzion Brno, které nabízí ubytování ve městě (obci) Brno - Brno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion H+M penzion Brno. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Brno - Brno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.