Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Brno a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


*****

 Hotel Holiday Inn ubytování Brno

Hotel Holiday Inn Brno je luxusní pětihvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb. Hotel se nachází v těsné blízkosti veletržního a výstavního areálu – Veletrhy Brno, a.s..

Detailní popis objektu Hotel Holiday Inn ubytování Brno a jeho okolí:

Brněnský Holiday Inn je jedním z více než 3300 článků celosvětové hotelové sítě společnosti InterContinental Hotels Group.Holiday Inn Brno získalo od této společnosti za dosažení výtečných výsledků již popáté ocenění Quality Excellence Award. Hotel má půdorys písmene V a jeho pět poschodí nabízí ubytování ve 202 dvoulůžkových pokojů s veškerým komfortem, tedy s individuálně ovládanou klimatizací, možností přípravy teplého nápoje na pokoji, minibarem, telefonem s přímou provolbou a záznamníkem, s placenými televizními kanály a mnoha dalšími. Hosté mají možnost výběru z několika typů polštářů – ať už antialergických, či plněných prachovým peřím s volitelnou měkkostí. Koupelny jsou vybaveny vanou se sprchou. Značková kosmetika doplňuje nabídku základních hygienických potřeb v případě zapomnění. Za děti do věku 18- ti let, kteří sdílejí pokoj s rodiči, hotel neúčtuje žádný poplatek za lůžko a dětem do 12 let věku ani za snídani. Při ubytování vícečlenné rodiny nabízíme i propojení vždy dvou pokojů. Hotel nabízí ubytování ve 202 luxusních pokojích a kongresovou halu pro až 600 osob. Hotel Holiday Inn Brno je tak ideálním místem pro pořádání kongresu všech typu – od malých konferencí až po velké mezinárodní kongresy, pro které zajišťuje široké spektrum služeb od ubytování a stravování pres kongresovou techniku a zprostředkování tlumočnických služeb až po uspokojení specifických požadavku pořadatelů kongresu. Hotel Holiday Inn Brno poskytuje svým zákazníkům vysokorychlostní připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie (Wi-Fi) a přípojných bodu do hotelové sítě (LAN) v celém komplexu hotelu a kongresové haly.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Holiday Inn Brno

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Holiday Inn

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Holiday Inn, které nabízí ubytování ve městě (obci) Brno - Brno. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Holiday Inn. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Brno - Brno, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.