Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Březolupy a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion Dvůr ubytování Březolupy

Poskytujeme ubytování pro stavební a montážní dělníky ve 1-5 Llůžkových pokojích v ubytovně "Penzion Dvůr" Březolupy č.p. 172. Společné sociální zařízení na chodbě. Při dlouhodobějším ubytování sleva.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaDetailní popis objektu Penzion Dvůr ubytování Březolupy a jeho okolí:

Ubytovna "Penzion Dvůr" se nachází v Březolupech, cca 15 km od Uherského Hradiště či Zlína v areálu bývalého statku. Svým vybavením je určena především pro ubytování stavebních a montážních dělníků.

V ubytovně jsou 1-5 lůžkové pokoje s celkovou kapacitou 32 míst. Sociální zařízení pro každou ze tří oddělených sekcí ( samostatný vchod ) jsou společná na chodbě včetně kuchyňky.

Pro ubytované jsou k dipozici parkovací místa a to bezplatně.Aktuální cena bez DPH při ubytování nad 5 dnů je 105,- Kč bez DPH/den, do 5 dnů 135,- Kč/den. Při dlouhodobější spolupráci nad 2 měsíce sleva na 95,- Kč/den. Aktuální sazba DPH je 9%.Ubytování se platí předem zálohově a to hotově nebo formou kauce ( zálohy )převodem z účtu.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Dvůr Březolupy

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Březolupy - Březolupy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Březolupy - Březolupy, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.