Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Březí nad Oslavou a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


*****

 Chata Jerbyho chata - ubytování na Vysočině ubytování Březí nad Oslavou

Ubytování v soukromí rekreační chaty v přírodním parku Bohdalovsko na Vysočině (u rybníka Rendlíček) v lokalitě Žďár nad Sázavou, plně vybaveno, kapacita 8 míst, parkování na pozemku, zapůjčení loďky na rybníce v ceně pobytu !!
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Chata Jerbyho chata - ubytování na Vysočině ubytování Březí nad Oslavou a jeho okolí:

Ubytování v soukromí rekreační chaty v přírodním parku Bohdalovsko na Vysočině (u rybníka Rendlíček) v lokalitě Žďár nad Sázavou, plně vybaveno, kapacita 8 míst, parkování na pozemku, zapůjčení loďky na rybníce v ceně pobytu !!

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Jerbyho chata - ubytování na Vysočině Březí nad Oslavou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Jerbyho chata - ubytování na Vysočině

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Jerbyho chata - ubytování na Vysočině, které nabízí ubytování ve městě (obci) Březí nad Oslavou - Březí nad Oslavou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Jerbyho chata - ubytování na Vysočině. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Březí nad Oslavou - Březí nad Oslavou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Penzion Na Louce Nové Veselí

Penzion Na Louce
[ ubytování Nové Veselí ]

sociálním zařízením, vanou, TV a připojením na internet. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a samostatný vchod do penzionu a restaurace. Penzion Na Louce - nábídka pokojů 1 x dvoulůžkový pokoj 1 x třílůžkový pokoj 2 x čtyřlůžkový pokoj 1 x pětilůžkový pokoj Možnost ubytování se snídaní. V případě dlouhodobého po ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou