Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Březí a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Apartmány Apartmán POHODA ubytování Březí

Ubytování na jižní Moravě v regionu Mikulovsko v obci Nový Přerov. Jde o nástavbu nad vinným sklípkem, sestávající z jedné místnosti s kuch. koutem a 2 dvoulůžky + 1 přistýlkou.Koupelna je samostatná K apartmánu patří přilehlá terasa a dřevěný přístavek.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Apartmány Apartmán POHODA ubytování Březí a jeho okolí:

Ubytování na jižní Moravě v regionu Mikulovsko v obci Nový Přerov. Jde o nástavbu nad vinným sklípkem, sestávající z jedné místnosti s kuch. koutem a 2 dvoulůžky + 1 přistýlkou.Koupelna je samostatná. K apartmánu patří přilehlá terasa a dřevěný přístavek pro úschovu kol apod. Turisté mohou využít značených cyklotras (Cyklistická stezka Brno - Vídeň, Moravská vinná sterka, Mikulovská vinná), kvalitních povrchů pro inline bruslení. Milovníci koní si mohou dohodnout projížďku místními vinicemi, vyznavači vodních sportů mohou navštívit nedaleké Pasohlávky a ATC Merkur.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Apartmán POHODA Březí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Apartmán POHODA

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Apartmán POHODA, které nabízí ubytování ve městě (obci) Březí - Březí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Apartmán POHODA. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Březí - Březí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.