Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bratříkov Pěnčín a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Penzion Krásná.


Ubytování Bratříkov Penzion Pěnčín
Penzion Krásná nabízí levné ubytování v klidném prostředí Jizerských hor v obci Pěnčín - Krásná. Vhodné pro letní tábory, školy v přírodě, lyžařské kurzy a ozdravné pobyty. V blízkosti výborné podmínky pro koupání, brousírna skleněných perel, kozí farma.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Krásná

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Krásná, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bratříkov - Pěnčín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Krásná. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Bratříkov - Pěnčín je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.