Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bratříkov Pěnčín a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Krásná ubytování Bratříkov Penzion Pěnčín

Penzion Krásná nabízí levné ubytování v klidném prostředí Jizerských hor v obci Pěnčín - Krásná. Vhodné pro letní tábory, školy v přírodě, lyžařské kurzy a ozdravné pobyty. V blízkosti výborné podmínky pro koupání, brousírna skleněných perel, kozí farma.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Krásná ubytování Bratříkov Penzion Pěnčín a jeho okolí:

rodinný penzion se nachází v klidném prostředí, na kraji lesa, necelých 6 km od Jablonce nad Nisou v obci Krásná. Pod známým vrchem s rozhlednou „Černá studnice“, nabízí školám v přírodě, lyžařským kurzům, či letním táborům celoroční služby.

V zimním období jsou zde výborné podmínky pro běžkaře a sjezdaři mohou využít nedaleké sjezdovky „Zásada“ ( viz. teletext ČT str.191), kam vás dopravíme naším skibusem zdarma.

V letních měsících jsou v okolí výborné podmínky pro koupání, jak na nedaleké Jablonecké přehradě, tak i na blízkém koupališti vzdáleném cca 700 m. Přímo u penzionu je menší bazén. K dispozici je i hřiště. Možnost pronájmu tenisového kurtu, celoročně i tělocvičny ( 10m x 15m ) 800m od penzionu.

Místo je celoročně vhodné pro turistiku a výlety do blízkého okolí. Z této oázy klidu je pouhých 6 km do města Jablonce n.N., 17 km do Liberce, 7 km do Smržovky, 8 km do Železného Brodu. U nás můžete navštívit brousírnu skleněných perlí, kozí farmu a projet se vyhlídkovým vláčkem na vrchol Černé studnice. V Bozkově u Železného Brodu Bozkovské jeskyně, v Jablonci n.N. krytý bazén s tobogánem, vířivkou, saunou a vlnobitím. V Liberci centrum Babylon s aquaparkem, ZOO s bílými tygry nebo Ještěd. Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Penzion má 9 pokojů se soc. zařízením. Společenská místnost je vybavena barevným TV, satelitem, hi-fi.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Krásná Bratříkov - Pěnčín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Krásná

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Krásná, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bratříkov - Pěnčín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Krásná. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bratříkov - Pěnčín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.