Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Božanov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Penzion Zemanův dvůr ubytování Božanov

Penzion vzniklý z přestavby jedné budovy statku. V přízemí společenská hala,recepce s Kuchyňkou. V patře 7 čtyřlůžkových a 1 dvoulůžkový pokoj. Na každém pokoji sociální zařízení. Dále trampolína, stolní tenis, travnaté hřiště(volejbal), dětské hřiště.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Zemanův dvůr ubytování Božanov a jeho okolí:

Penzion vzniklý z přestavby jedné budovy statku. V přízemí společenská hala,recepce s Kuchyňkou. V patře 7 čtyřlůžkových a 1 dvoulůžkový pokoj. Na každém pokoji sociální zařízení, což zahrnuje sprchový kout,záchod a umyvadlo. Dále je pro venkovní vyžití k dispozici trampolína, stolní tenis, basketbalový koš, travnaté hřiště(volejbal, nohejbal), dětské hřiště s pískovištěm. Malý obchod přímo v obci nebo Penny market v 7km vzdáleném Broumově. Nespočet turistických a cykloturistických tras v okolí Broumovských skal. Dále je také možné v létě navštívit aquapark v Meziměstí či v zimě lyžařský vlek v Janovičkách.

Cena za ubytování je 290kč za osobu/noc, děti do 3 let zdarma. Prozatím jsme schopni nabídnout snídaně za symbolickou částku. Obědy a večeře jsou možny v místní Hospůdce u Oldy, kde se vaří každý den krom čtvrtka.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Zemanův dvůr Božanov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Zemanův dvůr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Zemanův dvůr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Božanov - Božanov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Zemanův dvůr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Božanov - Božanov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.