Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Borotín a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


Chalupa Borotín 130 ubytování Borotín

Chalupa se nachází na konci vesnice u lesa. Venkovní sezení je částečně kryté. V přízemí je obytná hala s krbovými kamny, kuchyňským koutem, sprchovým koutem a WC. V podkroví najdete 4 ložnice - 3 s manželskou postelí, 4. malá ložnice s 1,5 lůžka.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Chalupa Borotín 130 ubytování Borotín a jeho okolí:

Nabízíme možnost celoročního pronájmu chalupy k individuální rekreaci. Obec Borotín se nachází mezi Boskovicemi a Jevíčkem.Objekt je u lesa na konci vesnice a je vhodný pro klidnou rodinou rekreaci s dětmi. Kapacita chalupy je max. 6 osob + 2 malé děti. V objektu je plně zařízená kuchyňka. Jedná se o chalupu pro týdenní nebo víkendovou rekreaci.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Borotín 130 Borotín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Borotín 130

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Borotín 130, které nabízí ubytování ve městě (obci) Borotín - Borotín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Borotín 130. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Borotín - Borotín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.