Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Boleboř a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


**

 Horsky hotel Svahová ubytování Boleboř

Horský hotel Svahová je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, lyžařské výcviky či Školy v přírodě. Nabízíme ubytování za přijatelné ceny. V naší restauraci Vám uvaříme česká jídla i speciality ze zvěřiny.


Detailní popis objektu Horsky hotel Svahová ubytování Boleboř a jeho okolí:

Horský hotel Svahová je ideálním místem na rodinnou rekreaci, školení, zájezdy. lyžařské výcviky či Školy v přírodě. V krásné přírodě Krušných hor načerpáte energii. Naše kuchyně Vám nabízí česká jídla a speciality ze zvěřiny. Kapacita restaurace je 35 míst, jídelna 80 míst a venkovní posezení cca 30 míst. Ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem. Sociální vybavení na patře.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHorsky hotel Svahová Boleboř

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Horsky hotel Svahová

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Horsky hotel Svahová, které nabízí ubytování ve městě (obci) Boleboř - Boleboř. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Horsky hotel Svahová. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Horsky hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Boleboř - Boleboř, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.