Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bojanov a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


Chata Bojanov ubytování Bojanov

Nabízíme luxusní VIP ubytování na chatě v CHKO Železné hory až pro 8 osob. Bližší info a spoustu dalšího naleznete na našem webu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Chata Bojanov ubytování Bojanov a jeho okolí:

Nabízíme luxusní VIP ubytování na chatě v CHKO Železné hory v k.ú. obce Bojanov (okr. Chrudim). V okolí jsou bohaté možnosti sportovního, kulturního a společenského vyžití, objekt je velmi moderně vybaven.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Bojanov Bojanov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Bojanov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Bojanov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bojanov - Bojanov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Bojanov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bojanov - Bojanov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.