Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bohutín a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion ILDAM ubytování Bohutín

Rodinný penzion pro děti zaměřený především na rodiny s dětmi a cyklisty. Naše vybavení je ve všech směrech přizpůsobeno dětem, včetně těch nejmenších.

Detailní popis objektu Penzion ILDAM ubytování Bohutín a jeho okolí:

Rodinný penzion pro děti

Ubytování u nás je zaměřené na rodiny s dětmi, včetně těch nejmenších miminek. Hostům je k dispozici hernička plná hraček uvnitř a moderní prolézačky Rainbow, pískoviště a plastový domeček venku. V létě je k dispozici bazén a zahrada s altánem a grilem. Samozřejmostí jsou dětské postýlky, židličky, nočníky, světýlka a další vybavení pro děti. Pro rodiče pak nabízíme příjemné posezení s kvalitní kávou.

Penzion naleznete v obci Bohutín hned vedle brdských lesů, jež jsou rájem pro cyklisty i běžkaře. Lesy jsou protkané stovkami kilometrů tras, které čekají jen na vás, to vše v krásné přírodě.

Abychom pro naše hosty zajistili příjemné prostředí, je v celém prostoru penzionu včetně zahrady zákaz kouření. Rovněž jsme nuceni odmítnout hosty, kteří by si rádi přivezli svého domácího mazlíčka.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion ILDAM Bohutín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion ILDAM

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion ILDAM, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bohutín - Bohutín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion ILDAM. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bohutín - Bohutín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.