Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí BohumínPudlov Bohumín a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Penzion - U staré pekárny ubytování BohumínPenzionPudlov Penzion Bohumín

Nově zrekonstruovaný Penzion Vám nabízí, dlouhodobý a krátkodobý pronájem pokojů, které jsou komfortně vybaveny stylovým nábytkem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT, připojení k WiFi. Součástí penzionu je recepce s denním barem.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoutenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion - U staré pekárny ubytování BohumínPenzionPudlov Penzion Bohumín a jeho okolí:

V celkem 7 pokojích je u nás připraveno 17 lůžek. Pokoje jsou dispozičně a na míru řešeny a kategorizovány tak, aby se u nás mohli ubytovat nejen hosté v rámci své pracovní – služební cesty, ale také rodiny s dětmi nebo hosté jen tak, k prožití chvíle odpočinku. Všechny pokoje má vlastní sociální zařízení. Součástí našeho penzionu je pro potřeby hostů a zejména rodin s dětmi malé, ale kvalitně vybavené kuchyňky. Součástí penzionu je RECEPCE a denní bar, který lze rovněž přizpůsobit pro konání Vaší firemní a privátní akce. Některé pokoje disponují vlastním balkónem. Penzion se nachází v lokalitě města Bohumín, asi 10 km od centra Ostravy ve směru ke státní hranici s PL, a dále jsme 1,5 km od dálnice D1. Jedná se o lokalitu Drátoven, objekty jsou vzdáleny asi 500 m od prodejny Kaufland, směrem od centra Bohumína na Ostravu. Vstup do objektů je z ulice Příční, která se napojuje na hlavní ulici Maršála Jeremenka.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion - U staré pekárny Bohumín-Pudlov - Bohumín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion - U staré pekárny

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion - U staré pekárny, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bohumín-Pudlov - Bohumín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion - U staré pekárny. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bohumín-Pudlov - Bohumín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.