Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Blíževedly a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Hostinec U Kostela ubytování Blíževedly

5 kompletně vybavených 2až4 lůžkových pokojů,2-4.lůžkový apartmán ,v přízemí restaurace s terasou.Parkování v objektu.Bývalý velkostatek v CHKO Kokořínsko a Máchův kraj.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenV hotelu je kulečníkK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Hostinec U Kostela ubytování Blíževedly a jeho okolí:

Nově vybudovaný penzion s restaurací na bývalém velkostatku.Pokoje kompet vybavené wc,sprcha,televizor a připojení k internetu.Objekt se nachází v CHKO Kokořínsko.Mnoho turistických a cykloturistických tras.Možnost koupání jezero Úštěk-Máchovo jezero.Rodiné prostředí,domácí kuchyně+grilování.Bezkonkurenční ceny.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Hostinec U Kostela Blíževedly

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Hostinec U Kostela

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Hostinec U Kostela, které nabízí ubytování ve městě (obci) Blíževedly - Blíževedly. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Hostinec U Kostela. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Blíževedly - Blíževedly, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.