Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bezvěrov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion U Jakuba ubytování Bezvěrov

Ubytovací zařízení (bývalá barokní fara a konírna) se nachází uprostřed krásné přírody s vyvěrajícími minerálními prameny. Je využíváno k různým společenským, vzdělávacím a rekreačním akcím.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion U Jakuba ubytování Bezvěrov a jeho okolí:

Ubytovací zařízení se nachází uprostřed krásné přírody s vyvěrajícími minerálními prameny, nedaleko městečka Úterý. Leží 45 km od Plzně v trojúhelníku lázeňských měst -Konstantinovy Lázně, Mariánské Lázně a Karlovy Vary.Objekt pensionu zahrnuje hlavní budovu – dříve barokní faru s osmnácti pokoji (45 – 63 lůžek), multifunkční klubovnou a salónkem.Ve vedlejší budově – dříve konírna, je kuchyně s jídelnou a pohostinství pro ubytované. V podkroví je prostor, který lze využít jako tělocvična, jeden třílůžkový pokoj s koupelnou a soc. zařízení pro hosty ubytované na chatkách.Součástí areálu pensionu je jedenáct chatiček (117 lůžek v 33 buňkách), které slouží v letních měsících pro tábory dětí a rodinnou rekreaci.K dispozici je volejbalové hřiště, stolní tenis, ohniště, altán s grilem, stolní fotbálek.

Zajišťujeme vyjížďky na koních, rybaření v soukromém rybníku.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion U Jakuba Bezvěrov

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion U Jakuba

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion U Jakuba, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bezvěrov - Bezvěrov. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion U Jakuba. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bezvěrov - Bezvěrov, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.