Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bezděkov Bezděkov nad Metují a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 5 m/s


***

 Chata CHATA Jiřina - v CHKO Broumovsko ubytování Bezděkov Chata Bezděkov nad Metují

Nabízíme klidné a pohodové ubytování v chatě (nebo v apartmánu pro 6 osob)Ubytování v chatě je pro 4 osoby. Chata se nachází v klidné oblasti CHKO Broumovsko nedaleko Adršpašsko-Teplických skal v obci Bezděkov nad Metují. Krásné ubytování.
K hotelu přísluší parkovištěTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
http://www.chatajirina.wz.cz
Mobil(+420) 774 353 668 (Dubišarová Jiřina)
(+420) 604 753 668 (Dubišar Vladislav)
 

Detailní popis objektu Chata CHATA Jiřina - v CHKO Broumovsko ubytování Bezděkov Chata Bezděkov nad Metují a jeho okolí:

Nabízíme klidné a pohodové ubytování v chate (nebo v apartmánu) na okraji klidné vesnice v CHKO Broumovsko.Pro 4 osoby.Chata se nachází v klidné oblasti CHKO Broumovsko nedaleko Adršpašsko-Teplických skal v obci Bezděkov nad Metují. Krásné ubytování, nádherná příroda. Zdejší krajina je vhodná pro turistiku a cyklistiku. Je zde k dispozici zahrada s ohništěm na opékání na otevřeném ohnim, gril, parkování v oplocené zahradě ... Nedaleko nalezente Broumovské stěny, Adršpašsko - Teplické skály, Babičinno údolí, koupaliště, sjezdovku, největší vodní nádrž v ČR - Rozkoš, domek Aloise Jiráska ...

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata CHATA Jiřina - v CHKO Broumovsko Bezděkov - Bezděkov nad Metují

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata CHATA Jiřina - v CHKO Broumovsko

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata CHATA Jiřina - v CHKO Broumovsko, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bezděkov - Bezděkov nad Metují. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata CHATA Jiřina - v CHKO Broumovsko. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bezděkov - Bezděkov nad Metují, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.