Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Besednice a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 10 m/s


Rodinný dům Pronájem domu na dovolenou BESEDNICE ubytování Besednice

Pronájem prostorného domu k rekreaci na týdenní pobyty po dohodě možné i prodloužené víkendy.Přírodní rezervace Slepičí hory.V místě rozhledna Slabošovka.Kapacita 11 osob.


Detailní popis objektu Rodinný dům Pronájem domu na dovolenou BESEDNICE ubytování Besednice a jeho okolí:

Prostorný rodinný dům s kapacitou 11 osob.Týdenní pobyty nástup sobota 13,00 hod - 15,00 hod. odjezd sobota 9,00hod. - 10,00 hodin.Termín pobytu lze sjednat i na prodloužený víkend.Objekt se nachází v přírodní rezervaci Slepičí hory.V místě rozhledna Slabošovka.Kompletní občanská vybavenost.Koupaliště v místě.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRodinný dům Pronájem domu na dovolenou BESEDNICE Besednice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rodinný dům Pronájem domu na dovolenou BESEDNICE

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rodinný dům Pronájem domu na dovolenou BESEDNICE, které nabízí ubytování ve městě (obci) Besednice - Besednice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rodinný dům Pronájem domu na dovolenou BESEDNICE. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rodinný dům věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Besednice - Besednice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.