Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Benešov nad Ploučnicí a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Hotel Jelen ubytování Benešov nad Ploučnicí

Hotel Jelen s pětisetletou tradicí na náměstí historického centra - Benešov nad Ploučnicí, nabízí ubytování necelých 20 km od hranic s Německem. Krásná příroda, památky, relaxace. Přívětivé prostředí i ceny. Jedno až třílůžkové pokoje, restaurace, formank
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizorem


Detailní popis objektu Hotel Jelen ubytování Benešov nad Ploučnicí a jeho okolí:

Hotel Jelen je tedy ubytovací zařízení s více než pětisetletou tradicí. Nachází se přímo na malebném náměstí města Benešov nad Ploučnicí. Hosté mají k dispozici 23 pokojů, z nichž polovina je s překrásným výhledem na unikátní benešovský zámek. Celková kapacita hotelu činí 45 ubytovacích míst s možností přistýlky.

Nedílnou součástí hotelu je i nově zrekonstruovaná útulná hotelová restaurace s širokou nabídkou české i mezinárodní kuchyně s kapacitou 50 míst, která Vám jistě zpříjemní pobyt.

Zrekonstruovaný salonek umožňuje pořádání různých akcí společenského i obchodního charakteru (svatby, prezentace, školení,abiturientská setkání); zároveň slouží početnějším skupinám jako místo společného posezení, tance, her apod.

Parkovat je možno přímo před hotelem.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Jelen Benešov nad Ploučnicí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Jelen

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Jelen, které nabízí ubytování ve městě (obci) Benešov nad Ploučnicí - Benešov nad Ploučnicí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Jelen. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Benešov nad Ploučnicí - Benešov nad Ploučnicí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.