Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Benešov a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel POŠTA ubytování Benešov

Hotel Pošta se nachází ve Středočeském kraji, v historickém centru Benešova, 20m od náměstí. V hotelu Pošta poskytujeme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmá s možností přistýlek za nízké ceny.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club International stálá diskotéka - tanec - zábavaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel POŠTA ubytování Benešov a jeho okolí:

V hotelu Pošta poskytujeme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmá s možností přistýlek za nízké ceny.

Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem na recepci, vlastním sociálním příslušenstvím. Apartmán je navíc vybaven lednicí, sedací soupravou, vanou a sprchou. S sebou si můžete vzít svého psího miláčka a také úschovna kol je bez poplatku.

Služby v hotelu: vyhrazené parkoviště před hotelem, recepce otevřená non-stop, možnost platby kreditní kartou, kadeřnické služby, restaurace, noční bar, samoobslužná jídelna s denním provozem a divadelní sál, kde se konají kulturní akce města, včetně plesů a divadelních představení..

V blízkosti hotelu najdete muzeum, divadlo, kino, galerii, knihovnu s výstavní halou a čajovnu.

Ke sportovnímu využití nabízí město Benešov krytý bazén a bazén pro malé děti a kojence, otevřený bazén v Dukelské ulici, fitnescentra, víceúčelová hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, vše cca 5 - 10min pěšky od hotelu.

Prohlédněte si zámek Konopiště se třemi prohlídkovými okruhy, Růžovou zahradu se skleníkem a medvědárium.

V okolí Benešova navštivte lesopark Konopiště s letním kinem, kde se konají sezónní kulturní akce, také golfové hřiště (5 km), koňské jízdárny (7 km), muzeum motocyklů, Vojenské muzeum Lešany, letní rekreační střediska Živohošť a Slapy, zimní sjezdové středisko Monínec, CHKO Blaník (25-30 km). Letiště Bystřice nabízí vyhlídkové lety (5 km), v Týnci nad Sázavou (8 km) je půjčovna lodí pro vodáky.

Hotel Pošta je vzdálen pouze 40 km od centra hlavního města Prahy, kam se dají naplánovat celodenní výlety na prohlídky historických památek, zoologické a botanické zahrady, mořského světa a jiných zajímavostí.

Doprava do Prahy je snadná a rychlá autobusem a vlakem (600m je vzdáleno nádraží) pravidelně za 35 - 50 min. nebo autem po dálnici D1 (ze směru od Tábora a Českých Budějovic).