Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Běloky a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Apartmány Běloky ubytování Běloky

Plně vybavený apartmán je v rodinném domě se zahradou. Apartmán má vlastní vchod. Nedávno prošel důkladnou rekonstrukcí. Velmi pohodlné je ubytování pro ty, kteří se potřebují rychle dostat na letiště. Od Apartmánu je vzdálené asi 5-10 min. jízdy autem.
 je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasana pokojích je telefon

Detailní popis objektu Apartmány Běloky ubytování Běloky a jeho okolí:

Apartmán leží na okraji malé obce Běloky. Tuto obec najdete těsně za hranicí okresu Praha – západ, v okrese Kladno. Na návrší návsi je kaple sv. Floriana z roku 1838. Naši předkové ji postavili na náklady obecních důchodů. Sloup před kaplí, s polopostavou sv.Anežky s beránkem, je z 1.poloviny 19.století. Obyvatelé Bělok mají stejně daleko do Kladna i do Prahy. Cesta jim trvá přibližně 15-20 min, protože musí ujet vzdálenost asi 10 km.Velmi pohodlné je ubytování pro ty, kteří se potřebují rychle dostat na letiště. Od Apartmánu je vzdálené asi 5-10 min. jízdy autem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Běloky Běloky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Běloky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Běloky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Běloky - Běloky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Běloky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Běloky - Běloky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.