Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bělá nad Radbuzou a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: -1 °C
 Teplota v noci: -5 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Penzion Dvořákův mlýn v Bělé nad Radbuzou.


Ubytování Bělá nad Radbuzou
ubytování v penzionu v Bělé nad Radbuzou dobrá dostupnost autem i vlakem atraktivní lokalita na okraji CHKO Český les celkem 8 lůžek ve třech samostatných pokojích cena pobytu: 1980 Kč/noc za celý objekt + spotřeba el.en.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasatenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Dvořákův mlýn v Bělé nad Radbuzou

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Dvořákův mlýn v Bělé nad Radbuzou, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Dvořákův mlýn v Bělé nad Radbuzou. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.