Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Bačalky a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Ubytování U Varhanů 41 ubytování Bačalky

Malý penzion (pro jednu rodinu nebo přátele) na kraji Českého ráje. Poblíž hrad Kost, údolí Plakánku, Sobotka, Humprecht, středověká hospoda Dětenice,Staré hrady a řada dalších míst Českého ráje. Vhodné pro víkend, turistiku, rodinnou rekreaci.
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Ubytování U Varhanů 41 ubytování Bačalky a jeho okolí:

Ubytování je nabízeno v samostatné přístavbě k rodinnému domku s vlastním vchodem. K dispozici je 1 + 1 s příslušenstvím a 3 lůžka a další dvoulůžko je v malé mansardě (je vhodná zejména pro děti, neboť výstup je po vysutých schodech). Kuchyňka je kompletně vybavena, satelit a TV + video na pokoji.

Wifi připojení je k dispozici zdarma.

Hosté mají k dispozici otevřené ohniště, rošt na dřevěné uhlí, dvouvařič v kuchyni. Svá auta mohou parkovat v uzavřeném prostoru zdarma.V přístavbě je též SAUNA, která je k dispozici ubytovaným 1x týdně zdarma.

Vlastní prádlo – prostěradlo a ručník je ale podmínkou (nebo za poplatek 100,- Kč).

Ubytování v soukromí je vhodné pro turisty a cykloturisty, pro rodinnou rekreaci s malými dětmi nebo pro každého, kdo si chce užít ubytování plné skutečného ticha, pohody a v soukromí se saunou relaxovat.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování U Varhanů 41 Bačalky

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování U Varhanů 41

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování U Varhanů 41, které nabízí ubytování ve městě (obci) Bačalky - Bačalky. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování U Varhanů 41. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Bačalky - Bačalky, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.