Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Babice nad Svitavou a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Pod Ronovem ubytování Babice nad Svitavou

Penzion v lesním prostředí na hranici Moravského krasu. Osm ubytovacích pokojů. Dostupnost od Brna 15 min. vlakem. V létě turistika, rybolov, rekreace, odpočinek. Mimo sezónu výhodné ubytování v těsné blízkosti Brna.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Pod Ronovem ubytování Babice nad Svitavou a jeho okolí:

Údolí Pod Ronovem - penzion, restaurace a koupaliště s tradicí od roku 1932

Údolí Pod Ronovem je atraktivní přírodní lokalita, která se nachází v lesním prostředí na hranici Chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Údolím protéká řeka Svitava a nad údolím se vypíná kopec Ronov, který nese jméno bývalého hradu Ronov ze 14. století.Díky našim předkům se Údolí Pod Ronovem stalo jedinečnou turistickou atrakcí. Ve dvacátých letech minulého století zde vznikl ojedinělý rekreační areál koupaliště a hotelu s restaurací, který byl s velkým ohlasem a úspěchem provozován do druhé světové války. V poválečných letech byl areál zestátněn, a tak ztratil svou rekreační funkci a až do konce devadesátých let chátral.Noví majitelé se rozhodli obnovit areál a zpřístupnit tuto rekreační lokalitu opět veřejnosti. Po pětileté náročné rekonstrukci se nyní začínají provozovat původní aktivity a jednotlivá zařízení areálu jsou postupně uváděna do provozu.Jako první byl po opravách v roce 2005 uveden do provozu penzion s celoročním provozem a ubytovací kapacitou 31 osob.Od jara 2007 bude otevřena restaurace s celoročním provozem jak pro hosty penzionu, tak pro širokou veřejnost.Poslední a zároveň nejnáročnější kapitolou je rekonstrukce koupaliště. Rekonstrukce zahrnuje nejenom zprovoznění zchátralých bazénů, ale také řadu technologických úprav a pomocných staveb tak, aby provoz vyhovoval současným náročným předpisům. Uvedení koupaliště do provozu je plánováno na rok 2009.Údolí Pod Ronovem se tak opět stává vhodným místem k odpočinku, zábavě, ale i k ubytování návštěvníků firemních akcí v Brně. Areál je snadno dostupný, neboť kromě malebné řeky údolím prochází silnice Brno - Adamov a železniční trať Brno - Česká Třebová. V těsné blízkosti areálu je železniční zastávka Babice nad Svitavou.Vzhledem ke svému umístění má areál výborné dopravní spojení z Brna (8 km) - cesta z brněnského hlavního nádraží trvá vlakem pouhých 15 minut, cesta autem z brněnského centra pak 25 minut. Snadno dostupné jsou také všechna atraktivními místa Moravského krasu, ať autem nebo prostředky hromadné dopravy.Díky výše popsaným skutečnostem se stává Údolí Pod Ronovem vyhledávaným místem pro rekreaci, sportovní vyžití, pro ubytování návštěvníků Brna a Moravského krasu, místem pro občerstvení cyklistů, turistů i rybářů, výchozím místem pro pěší výlety v okolí, místem pro pořádání rodinných či podnikových oslav a večírků.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Pod Ronovem Babice nad Svitavou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Pod Ronovem

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Pod Ronovem, které nabízí ubytování ve městě (obci) Babice nad Svitavou - Babice nad Svitavou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Pod Ronovem. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Babice nad Svitavou - Babice nad Svitavou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.