Další ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Sally ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách

Penzion se nachází v centrální části obce, cca 250m od čtyřsedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák. Albrechtice v Jizerských horách jsou nejvýznamnějším střediskem zimních sportů v Jizerských horách s půjčovnami sportovního vybavení, lyžařskou školou ...
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Detailní popis objektu Penzion Sally ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách a jeho okolí:

O PENZIONUPenzion se nachází v centrální části obce, cca 250m od čtyřsedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák. Albrechtice v Jizerských horách jsou nejvýznamnějším střediskem zimních sportů v Jizerských horách s půjčovnami sportovního vybavení, lyžařskou školou a několika lyžařskými areály.UBYTOVÁNÍNabízíme ubytování ve 1 - 4 lůžkových pokojích, celková kapacita penzionu je 53 lůžek. Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením. Pět pokojů (podkroví) má společné sociální zařízení na patře.STRAVOVÁNÍUbytování je standardně nabízeno se snídaní. Snídaně je formou švédských stolů. K večeři mají klienti možnost výběru ze dvou hotových jídel a cca 10ti minutkových jídel z našeho jídelního lístku.K dispozici je plně zásobený bar, který nabízí alko i nealko nápoje, točené pivo, kávu, čaj, apod.PARKOVÁNÍParkovat lze přímo u penzionu (omezený počet míst) nebo níže na náměstí (zdarma). Na zvětšení parkování přímo u penzionu se pracuje.RODINY S DĚTMIPro rodiny s dětmi je penzion vybaven malým dětským koutkem.U personálu na baru lze uschovat jídlo pro děti (přesnídávky, jogurty, apod.) v lednici a následně případně ohřát v mikrovlné troubě.Nabízíme možnost zapůjčení cestovní postýlky.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Sally Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Sally

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Sally, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Sally. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.