Další ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Max ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách

Nabízí zimní i letní ubytování pro skupiny i jednotlivce v příjemném penzionu s kapacitou 27 lůžek v Albrechticích v Jizerských horách přímo pod sjezdovkami ski areálu Tanvaldský Špičák a Slunečný vrch.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Max ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách a jeho okolí:

Nabízí zimní i letní ubytování pro skupiny i jednotlivce v příjemném penzionu s kapacitou 27 lůžek v Albrechticích v Jizerských horách přímo pod sjezdovkami ski areálu Tanvaldský Špičák a Slunečný vrch.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Max Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Max

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Max, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Max. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.