Další ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion Ewa ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách

VítejteÚvodÚvod Penzion Ewa (Vodnář) – Jizerské hory Penzion se nachází v srdci Jizerských hor v obci Albrechtice v J.H. , obklopen nádhernou přírodou, 200 m od Jizerské magistrály a 500 m od Tanvaldského Špičáku. Je ideálním místem pro rod
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa


Detailní popis objektu Penzion Ewa ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách a jeho okolí:

Penzion Ewa (Vodnář( – Jizerské hory - ubytování

Penzion se nachází v srdci Jizerských hor v obci Albrechtice v J.H. , obklopen nádhernou přírodou, 200 m od Jizerské magistrály a 500 m od Tanvaldského Špičáku. Je ideálním místem pro rodinnou rekreaci i pro školy,sjezdové lyžování,běžkaře. pěší turistiku, k jízdám na horských kolech a houbaření. Stále se snažíme pro své hosty vylepšovat nejen jednotlivé prostory penzionu, ale i jeho bezprostředního okolí. V květnu bude otevřena nová letní terasa s možností grilování a venkovních párty.

Parkování aut přímo u penzionu – zdarma, pro kola jsou k dispozici venkovní stojany. Ubytovaní hosté mají možnost uschování kol uvnitř objektu.

Netoužíte po dovolené, ale chystáte se oženit, vdát, uspořádat narozeninovou oslavu, párty, raut, firemní školení, marketingový nebo manažerský kurz? Potom je i pro Vás penzion Vodnář tím správným místem, kde se snoubí klid a krása okolních lesů s možností aktivního vyžití.

O ubytování

Penzion Vodnář nabízí celoroční ubytování v 8 pokojích a 1 apartmán o celkové kapacitě 35lůžek.K dispozici jsou jak dvoulůžkové, tak tří či čtyř lůžkové pokoje nebo apartmán. Pokoje jsou vybaveny dostatečným úložným prostorem pro vaše zavazadla ve formě skříní, skříněk a podobně. Nechybí zde ani místo pro posezení a stolek. Koupelny a WC jsou společná pouze Apatmán má vlastní koupelnu.Wifi v celém objektu.

Přízemí – 4 x pokoj a Restaurace s bezbarierovým přístupem.

Celý objekt, s výjimkou kuřáckého salonku, je nekuřácký!Penzion Vodnář ceník 2011

Penzion Vodnář ceník 2011Zimní sezona:Ceny jsou za noc a lůžko v Kč.Zimní sezonaod 3.1 do 2.4.

Dospělí

Dítě od 2-12 let

Dítě do 2letBez nároku na lůžkoBez stravy

300

250

zdarmaSe snídaní

360

300

zdarmaPolopenze

430

350

zdarmaPlná penze

500

400

zdarmaExclusiv

900

700

zdarma

Ceny včetně 10 % DPH a bez místního poplatku. Pes 50 Kč den.Letní sezona a mimo sezonu:Ceny jsou za noc a lůžko v Kč.Letní sezonaod 3.4 - 14.12.

Dospělí

Dítě od 2-12 let

Dítě do 2letBez nároku na lůžkoBez stravy

250

200

zdarmaSe snídaní

310

250

zdarmaPolopenze

380

300

zdarmaPlná penze

450

350

zdarmaExclusiv

850

650

zdarma

Ceny včetně 10% DPH a bez místního poplatku. Pes 50 Kč den.Příplatky a slevy:Přistýlka 200 Kč noc. Pobyt Víkend + 10% k ceně. Pobyt na den +20% k ceně.Délka pobytu 8 až 14 dní sleva 5% z ceny. Délka pobytu 15 až 30 dní sleva 10% z ceny.Exclusiv cena včetně nápojů (pivo, nealko a víno) veškeré služby v ceně.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Ewa Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Ewa

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Ewa, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Ewa. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.