Další ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Alpin ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách

Nabízí zajištění pobytu pro kolektivy škol (od mateřských, obecních, po střední i vysoké), sportovních i pracovních kolektivů , rodin a jednotlivců, v krásném prostředí Jizerských hor, v ideální poloha 700 m.n.mořem. Celoroční provoz.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Penzion Alpin ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách a jeho okolí:

Penzion Alpin -Albrechtice v Jizerských horách

Vám nabízí zajištění pobytu pro kolektivy škol (od mateřských, obecních, po střední i vysoké), sportovních i pracovních kolektivů , rodin a jednotlivců, v krásném prostředí Jizerských hor, v ideální poloze 700 m.n.mořem.Penzion nabízí kompletní zajištění škol v přírodě, ozdravných a rekreačních pobytů, sportovních soustředění, lyžařských kursů atp.Umístění: Penzion se nachází na úbočí Mariánské hory v Albrechticích v Jizerských horách s překrásným výhledem na Tanvaldský Špičák a do údolí Kamenice v oblasti Jiřetína pod Bukovou. Je celoročně dostupný autem i autobusem, do Albrechtic je vlakové i autobusové spojeníMožnost vyžití: Celoročně umožňuje rekreační vyžití. Jaro až podzim turistika, cykloturistika, poznávací a zábavní zařízení v okolí.V zimním období je poblíž lyžařský areál Tanvaldský Špičák, cca 600 m od penzionu lyžařský vlek ( i pro začátečníky) a pro běžkaře napojení na Jizerskou magistrálu( viz záložka ..vyžití)Ubytování: Ubytovací možnosti jsou pro cca 70 ubytovaných v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na podlaží, 3 lůžkovým pokojem s příslušenstvím a 6 – 8 lůžkovým apartmánem s vlastní kuchyňkou a koupelnou. .( viz záložka ..ceník)V objektu jsou dvě jídelny (možné učebny) každá pro cca 35 osob. Na pokojích je možnost zapůjčení TV.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Alpin Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Alpin

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Alpin, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Alpin. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.