Další ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Švarc ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách

Penzion se nachází v centrální části obce, 200 m od čtyřsedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák, kde naleznete 6km sjezdových tratí různé obtížnosti. V Albrechticích se nachází i několik dalších vleků a značené běžecké trasy.


Detailní popis objektu Penzion Švarc ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách a jeho okolí:

Středisko se nachází v centrální části obce, 300m od čtyřsedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák. Albrechtice v J.h. jsou nejvýznamnějším střediskem zimních sportů v Jizerských horách s půjčovnami sportovního vybavení, lyžařskou školou a několika lyžařskými areály. Nabízíme ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích, celková kapacita penzionu je 73 lůžek. Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením. Pět pokojů má společné sociální zařízení na patře. V přízemí penzionu se nachází jídelna s televizí a DVD přehrávačem. Samozřejmostí je plně vybavený bar.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Švarc Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Švarc

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Švarc, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Švarc. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.