Další ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion Horská chata Petr ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách

Rodinný penzion leží v Jizerských horách v nadmořské výšce cca 680 m n.m. . V její blízkosti začínají turistické a cyklistické stezky a známé středisko zimních sportů -TANVALDSKÝ ŠPIČÁK. Nabízíme dobrou domácí kuchyni.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion Horská chata Petr ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách a jeho okolí:

Ubytování je nabízeno v moderně zařízených pokojích s vlastní koupelnou a WC. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s možností přistýlky. Společenská místnost je v provozu pouze pro ubytované hosty. Ve společenské místnosti se nachází TV , satelit a bar, kde nabízíme velký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů. V objektu se nachází vlastní oplocené a zabezpečené parkoviště. Horská chata má velkou zahradu s bazénem a terasou.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Horská chata Petr Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Horská chata Petr

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Horská chata Petr, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Horská chata Petr. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.