Další ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice v Jizerských Horách Albrechtice v Jizerských horách a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Marie ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách

Penzion nabízí klidné a soukromé prostředí. Je zde dětská herna, společenská místnost s jídelnou a barem, TV + WiFi. Kapacita je 32. lůžek - 8 pokojů. Pouze 200m od SKI areálu. Vlastní parkoviště a uzamykatelný prostor pro lyže, kla či motorku.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa


http://www.penzion-marie.cz/
Mobil(+420) 777 955 485 (Vebrová Veronika)
(+420) 604 773 384 (Jaroslav Jakubička)
 

Detailní popis objektu Penzion Marie ubytování Albrechtice v Jizerských Horách Penzion Albrechtice v Jizerských horách a jeho okolí:

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu v Albrechticích v Jizerských horách. Obec se nachází v údolí mezi horou Špičák a Mariánskou horou. Penzion je 200m od lanovky SKI areálu Tanvaldský Špičák. Kapacita penzionu je 32 lůžek.Naší prioritou je Vaše spokojená dovolená v našem penzionu a tak dáváme přednost soukromí. V jídelně je TV s DVD přehrávačem , pokrytí WiFi.

V jídelně je bar, který slouží pouze pro hotelové hosty a není přístupný veřejnosti, takže nic nenaruší domácí atmosféru penzionu. V zimě Vám rádi připravíme groček, horkou čokoládu a jiné dobrůtky. V letních měsících je možné grilování a posezení na terase Možnost pořádání oslav, firemních rautů, nebo školicích víkendů.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Marie Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Marie

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Marie, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Marie. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice v Jizerských Horách - Albrechtice v Jizerských horách, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.