Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Albrechtice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Hotel Jaškovská krčma ubytování Albrechtice

Nejstarší krčma v kraji v Těrlicku na břehu Těrlické přehrady nabízí ubytování v komfortním hotelu. Ten s výhledem na pláž a přehradu je výjimečný svým klidem a přívětivostí.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasagolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Jaškovská krčma ubytování Albrechtice a jeho okolí:

Pod středověkou fasádou najdete historický restaurační komplex s nezapomenutelnou atmosférou, zasazený do příjemného prostředí pláže Těrlické přehrady. Historickou zajímavostí je existence podzemní středověké chodby z budovy, jejímž účelem bylo loupení a přepadávání pocestných - taková místa jsou vždy opředena nějakou vzrušující středověkou legendou. Areál zahrnuje rovněž luxusní moderní hotel, doplněný čtyřmi tenisovými antukovými kurty a jedním kurtem s umělým povrchem pro míčové sporty.Luxusní hotel s výhledem na pláž a přehradu je výjimečný svým klidem a přívětivostí. Přináší svým návštěvníkům příjemné prostředí s možností výletů do Moravskoslezských Beskyd, případně do blízkého Polska. Pro milovníky cykloturistiky vede okolím přehrady a Beskyd velké množství cyklostezek. Golfisté jistě ocení jen 9 km vzdálené golfové hřiště v Ropici. Pro všechny je zajímavá bezprostřední blízkost měst Havířov, Karviná, Ostrava, Frýdek Místek, Český Těšín, Orlová.Celý areál zajišťuje návštěvníkům a hostům komplexní služby, v případě zájmu individuální službu připravenou „na klíč“ náročným zákazníkům.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Jaškovská krčma Albrechtice

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Jaškovská krčma

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Jaškovská krčma, které nabízí ubytování ve městě (obci) Albrechtice - Albrechtice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Jaškovská krčma. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Albrechtice - Albrechtice, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.