Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Apartmán Acco ubytování Praha 4

Zveme Vás k ubytování v apartmánu v příjemném a klidném prostředí, nedaleko centra hlavního města Prahy, v městské části Podolí.

Detailní popis objektu Apartmán Acco ubytování Praha 4 a jeho okolí:

Apartmán s plochou 33m2 se nachází ve vile z roku 1928 a skládá se z ložnice, obývacího pokoje, kuchyňky a koupelny. V klidném prostředí, s krásným výhled do zahrady. Leží v blízkosti centra (15 minut tramvají). Kousek od místa je krytý plavecký stadion (700m) a samoobsluha (2min. chůze).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Acco Praha 4

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Acco

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Acco, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 4 - Praha 4. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Acco. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 4 - Praha 4, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.