Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Ratíškovice a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Fotogalerie Statek, Ranč, Farma Růdník.


Ubytování Ratíškovice
Pension a statek Růdník najdete 1,5km východně od obce Ratíškovice na Jižní Moravě.Kapacita je 20 lůžek,hostům je k dispozici restaurace.Růdník je vhodný jak pro milovníky koní(řadí se k největším hřebčínům v ČR),tak pro ty,kteří rádi tráví čas v přírodě.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici letní terasa

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Růdník

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Statek, Ranč, Farma Růdník, které nabízí ubytování ve městě (obci) Ratíškovice - Ratíškovice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Statek, Ranč, Farma Růdník. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Ratíškovice - Ratíškovice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.