Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Dolní Domaslavice a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Rekreační Středisko Žermanka.


Ubytování Dolní Domaslavice
Rekreační středisko Žermanka (ubytovací kapacita 44 míst v chatkách po 4+4) s písečnou pláží se nachází v Dolních Domaslavicích (region Moravy a Slezska) v malebném podhůří Beskyd přímo na břehu Žermanické přehrady.V areálu je restaurace s teplou kuchyní.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko Žermanka

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Rekreační Středisko Žermanka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Dolní Domaslavice - Dolní Domaslavice. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Rekreační Středisko Žermanka. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Dolní Domaslavice - Dolní Domaslavice je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.