Volné pracovní pozice

Přijmeme obchodního zástupce. Náplň práce: vyhledávání nových kontaktů a jednání s klienty. Požadujeme: práci na pc, přístup na internet, vlastní telefon, řidičský průkaz skupiny B. CV s průvodním dopisem pošlete na
sylva@hotel-ubytovani.com
Tel. 776 012 653

Přijmeme programátora, plat 30.000 Kč a více podle dosažených výsledků. Předpokládané znalosti ASP. NET, MS SQL 2005, HTML, JavaScript, CSS.
Jiri.Tuma@moonface.cz
Tel: 776 886 254

Kontaktní informace

Aktuální počasí Lhotka a okolí

oblačno déšť
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : oblačno déšť Teplota přes den: 23 °C
 Teplota v noci: 16 °C
 Vítr: 2 m/s

Mapa k Chata Ivánek č1.


Ubytování Lhotka
Objekt se nachází v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku (890 mnm), kterou vede cyklotrasa Brána Beskyd a značené turistické trasy na Hukvaldy a Ondřejník. Možnost ubytování až 6 osob. Ubytován bude jen Vámi požadovaný počet osob.

Powered By Subgurim (http://googlemaps.subgurim.net). Google Maps ASP.NET

Vyhledat cestu

Odkud: Kam:

Popis umístění a cesty k zařízení Chata Ivánek č1.

z Frýdku – Místku na Frýdlant nad Ostravicí, před Frýdlantem odbočka vpravo na Metylovice , v Metylovicích odbočit volevo na kopec na Lhotku a asi po2 km odbočit vlevo z hlavní cesty kolem značky obce Lhotka pokračovat rovně až k večerce Raganová , zde si vyzvednete klíče na ubytování a nasměrováni na objekt, asi 300m od večerky pod horu Ondřejník. Jedete-li přez Frenštát pod Radhoštěm směrem na Tichou a Kozlovice , v Kozlovicích odbočka vpravo na Lhotku, ve Lhotce sjedete do doliny a tam odbočíte z hlavní cesty vlevo, kolem kostela a rovně až k večerce u Ivánků.

 
Pocitadlo.sk