Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Krásná Hora nad Vltavou

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Krásná Hora nad Vltavou hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel U Jezera Klučenice
***

Hotel U Jezera
[ ubytování Klučenice ]

přímo na břehu Orlického jezera. Pro hosty hotelu U Jezera nabízíme mnoho možností jak strávit dovolenou i chvíle v romantické přírodě.Hotel Krásná Hora nad Vltavou ubytování U Jezera : Hotel U Jezera se skládá z hlavní jednopatrové budovy a několika menších budov umístěných v areálu lesoparku. Předností hotelu U Jezera ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Penzion Ranč Vletice
[ ubytování - Krásná Hora nad Vltavou ]
Ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmá – celkem 15 lůžek. Dále možnost ubytování v okolí ( Vletický mlýn, Hotel Solenice ) cca 20 – 30 lůžek.
Autokemp Roviště II.
[ ubytování - Krásná Hora nad Vltavou ]
Autokemp Roviště II. leží v poklidné rekreační oblasti na pravém břehu Slapské zdrže. Romantický kemp je umístěn v krásné nepokažené panenské přírodě s atraktivním a na ovzduší čistým okolím. Kemp nabízí 12 chat se dvěmi samostatnými ložnicemi. .
Penzion U Kolářů
[ ubytování - Krásná Hora nad Vltavou ]
Pension se nachází ve středočeském kraji,1km od největší rekrační oblasti vodní nádrže Slapy.Nezátopová oblast.V členité krajině s vybudovanými cyklotrasami,Samotný pension se nachází v bývalé rozsáhlé zemědělské usedlosti v blízkosti lesa.