Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Plzeň

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Ubytování Plzeň hotely penziony pensiony

Hotel ParkCongress Center
[ ubytování - Plzeň ]
Parkhotel Congress Center Plzeň je nový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části města Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodních silniční sitě.
Hotel CD
[ ubytování - Plzeň ]
Hotel CD se nachází v severní části města Plzně v příjemném prostředí nádherného parku.
Hotel Hazuka
[ ubytování - Plzeň ]
Hotel Hazuka nedaleko centra města poskytuje kvalitní ubytování a služby ve 30-ti pokojích .Recepce 24 hod.Parkovací hala.Konferenční sál a vynikající restaurace Indigo.
Hotel U Zvonu
[ ubytování - Plzeň ]
Hotel U ZVONU je nový luxusní hotel v historickém centru města Plzně s 27 komfortně vybavenými pokoji a bezbariérovým přístupem.Hostům se nabízí posezení v kavárně a restauraci s mezinárodní kuchyní. Hotel má směnárnu, podzemní hlídané parkoviště a výtah.
Penzion Stará Roudná
[ ubytování - Plzeň ]
Pension "STARÁ ROUDNÁ" je pension hotelového typu, nabízející moderní komfort v příjemné a klidné atmosféře. Má ideální polohu v obchodním a kulturním centru, jen pár kroků od histroického srdce Plzně.
Hotel Slovan
[ ubytování - Plzeň ]
Hotel je umístěn uprostřed parku v klidové centrální části města. Většina historických památek se nachází v jeho bezprostřední blízkosti.