Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Brno

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Brno hotely penziony pensiony

Hotel Santander
[ ubytování - Brno ]
Hotel Santander Vám nabízí komfortní ubytování v třinácti dvojlůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém pokoji a jednom apartmá s vlastním krbem v příjemném prostředí nově zrekonstruované stylové vily z počátku 20. století v blízkosti BVV.
Hotel Parkhotel
[ ubytování - Brno ]
Parkhotel stylový zámecký hotel z konce 19. století, je umístěn v těsné blízkosti BVV (brněnského výstaviště) a přitom v zeleni a tichu údolí řeky Svratky.
Hotel Prometheus
[ ubytování - Brno ]
Hotel Prometheus se nachází v klidné části Brno - Medlánky. Zajišťujeme: Celodenní stravování v hotelové restauraci,firemní akce, školení, Ubytování nabízíme v těchto kategoriích: STANDARD ***, ECONOMY **
Hotel Panská lícha
[ ubytování - Brno ]
Hotel Panská lícha je rodinného charakteru a nabízí 26 dvoulůžkových pokojů (z toho 4 s možností přistýlky) a 2 apartmány.
Hotel Amphone
[ ubytování - Brno ]
Hotel Amphone rodinného typu s ideálním skloubením tradice, komfortu, polohy u centra Brna. Většina domů v této části Brna je postavena v novorenesančním stylu v závěru devatenáctého století. Stejně tak budova, v níž sídlí hotel.
Hotel Pyramida
[ ubytování - Brno ]
Hotel s vysokým komfortem ubytování je situován v klidném prostředí s novorenesanční a secesní zástavbou, nedaleko od areálu Brněnských výstav a veletrhů. Jeho poloha je výhodná i z hlediska snadné dosažitelnosti turisticky atraktivního centra města Brna.
Hotel Jonathan
[ ubytování - Brno ]
Hotel Jonathan se nachází v městské části Brno – Kohoutovice, v klidném a příjemném prostředí obklopeném lesy. Je ve vzdálenosti cca 1,5 km (5 min. autem) od areálu brněnského výstaviště a cca 4 km od centra města (10–15 min. autem).
Penzion H+M penzion Brno
[ ubytování - Brno ]
Pension ležící v klidné městské části Brno - Přízřenice. Výhodná poloha v blízkosti hlavního dopravního uzlu - Praha, Olomouc, Bratislava a Vídeň.
Penzion VV Penzion
[ ubytování - Brno ]
Penzion se nechází v Brně-Jih, Horní Heršpice, parkování u domu.
Penzion Venia
[ ubytování - Brno ]
Tříhvězdičkový pension hotelového typu s vysokou kvalitou ubytování se nachází v klidné čtvrti města vzdálen deset minut od centra veřejnou hromadnou dopravou, deset minut autem od Výstaviště.
Hotel Velká Klajdovka
[ ubytování - Brno ]
Hotel Velká Klajdovka nabízí návštěvníkům 27 moderně zařízených pokojů, včetně dvou apartmánů a imobilního pokoje. Interiér pokojů je vybaven moderním stylovým nábytkem z masivního smrku.
Penzion Švejk
[ ubytování - Brno ]
Švejk Restaurant & Pension je rodinný podnik, který se nachází nedaleko BVV a v blízkosti centra. Pension je komfortně a stylově vybaven, hostům je k dispozici 7 dvojlůžek s možností 4 přistýlek.
Hotel Morávka
[ ubytování - Brno ]
Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, TV a satelitem. Díky orientaci výhledu z většiny pokojů do atria s jezírkem zaručujeme hostům pohodlný a klidný odpočinek v tichém prostředí.
Hotel Belcredi
[ ubytování - Brno ]
Hotel Belcredi nabízí návštěvníkům 15 nově zařízených pokojů včetně imobilního pokoje. Hostům je k dispozici parkoviště a hotelový bar. V nabídce našeho hotelu je i školící místnost a rozsáhlý sál (galerie) pro nejrůznější využití.
Penzion Jupiter
[ ubytování - Brno ]
Nově otevřený rodinný penzion Jupiter v Brně - Pisárkách, asi 10 minut pěšky od areálu brněnského výstaviště.
Penzion Luna
[ ubytování - Brno ]
Nabízíme vám ubytování v klidném prostředí "Penzionu LUNA". Penzion je situován v těsné blízkosti středu města u známého parku Lužánky.
Penzion U Libušky
[ ubytování - Brno ]
Restaurace a pension ležící v klidné městské části města Brna ve staré Líšni je nedaleko od centra a BVV. Výhodná poloha v blízkosti hlavního dopravního uzlu - Praha, Olomouc. Je snadno dostupný automobilem i MHD, je vzdálen cca 15min od centra.
Hotel Nikacentrum
[ ubytování - Brno ]
Nikacentrum je útulný komplex, ve kterém naleznete restauraci s výbornou kuchyní, stylovou kolibu a komfortní hotel v klidné časti Brna cca 300 metrů od výstavistě a 2 km od stredu města.
Hotel Holiday Inn
[ ubytování - Brno ]
Hotel Holiday Inn Brno je luxusní pětihvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb. Hotel se nachází v těsné blízkosti veletržního a výstavního areálu – Veletrhy Brno, a.s..
Hotel Slavia Brno
[ ubytování - Brno ]
Hotel Slavia je hotel s více jak stoletou tradicí. Jeho budova ve slohu historismu z roku 1893, rozšířená v roce 1902 a secesní část podle návrhu známého architekta Antonína Blažka, se brzy stala vyhledávaným českým hotelem.