Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Hutisko-Solanec

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Hutisko-Solanec hotely penziony pensiony

ubytování - Penzion Eva Hutisko - Solanec
**

Penzion Eva
[ ubytování Hutisko - Solanec ]

klidné dovolené v krásném prostředí s možností houbaření, cyklo i pěší turistiky i zimních radovánek. Hutisko-Solanec je malá Valašská obec situovaná do centrální části Moravskoslezských Beskyd.Eva penzion Hutisko - Solanec ubytování: Rodinný penzion Eva poskytuje ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním s ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Chata V Beskydech
[ ubytování - Hutisko-Solanec ]
Chata v Beskydech nabízí ubytování v soukromé rekreační chatě pro 8 osob v krásné a turisticky zajímavé chráněné krajinné oblasti Beskydy. Chata je vhodná pro rodiny s dětmi, mající rády přírodu, turistiku a zimní sporty. Nachází se v obci Hutisko-Solanec
Rekreační Středisko Myacentrum
[ ubytování - Hutisko-Solanec ]
Moderní horské rekreační středisko v malebném beskydském údolí, vybudováno v Hutisku-Solanci na cestě do Velkých Karlovic vám nabízí své služby.
Penzion na Salaši
[ ubytování - Hutisko ( Hutisko-Solanec ) ]
Penzion na Salaši se nachází v překrásném prostředí Beskyd, v obci Hutisko-Solanec. V blízkosti se nachází nové koupaliště se sportovištěm pro Vaši relaxaci i aktivní odpočinek. V zimním období možnost lyžování v blízkém okolí.
Penzion Eva
[ ubytování - Hutisko-Solanec ]
Klidný penzion, nacházející se v klidném prostředí poblíž lesíka, nabízí ubytování v jedenáctipokojích se sociálním zařízením. Celková kapacita je 36 míst.
Penzion Na Dolinkách
[ ubytování - Hutisko-Solanec ]
Penzion s celoročním provozem v srdci Valašských Beskyd, v oblasti vyhledávané pro své jedinečné přírodní krásy a přitažlivé rekreační možnosti v létě i v zimě a s rozsáhlou síti značených turistických tras a cyklotras tras.
Chata Moravia
[ ubytování - Hutisko-Solanec ]
Rekreační středisko Moravia - Soláň, ve výšce 860 m.n.m. na jižním svahu Vsetínských vrchů, je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, ale i zájezdy nebo hromadné pobyty dětí, mládeže i dospělých. Přestože středisko leží uprostřed přírody.
Apartmány Holiš Pavel
[ ubytování - Hutisko-Solanec ]
Ubytování v soukromí v oblasti Beskydy. Penzión soukromí dům se nachází v klidném prostředí v obci Hutisko - Solanec u Rožnova pod Radhoštěm. K dispozici obývák s TV, kuchyň, koupelnu, WC. Parkování přímo u objektu. Stravování vlastní nebo v restauracích.