Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Holešov

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s

Ubytování Holešov hotely penziony pensiony

Apartmán Garden Studio a Atrium Atelier
[ ubytování - Holešov ]
Unikátní, idylické prostředí Garden Studio a Atrium Atelier nabízí krátkodobý pronájem (ubytování) v centru Holešova. Garden Studio 3pokojový apartmán pro 4-5 osob. Atrium Atelier 2pokojový apartmán pro 2-3 osoby. Vzdálenost apartmánů cca 100m.
Hotel TACL Holešov
[ ubytování - Holešov ]
Stylový hotel vybudovaný v kompletně zrekonstruovaných prostorách v centru Holešova na Palackého ulici 518. Svou komplexností, designem a historií je hotel a Restaurant Tacl jedinečný objekt v Holešově.
Penzion EuroPenzion Holešov
[ ubytování - Holešov ]
Nové ubytovací zařízení v Holešově. 90 míst v 1-4 lůžkových pokojích. Bezplatné parkování v areálu, WiFi zdarma. Vhodné jak pro rodinné tak pro pracovní pobyty v Holešově. Ubytování hotelového typu. Ceny 270 Kč/noc,
Penzion Alen Holešov
[ ubytování - Holešov ]
Nabízíme Vám ubytování v penzionu Alen v Holešově. 1x jednolůžkový, 1x dvoulůžkový, 3x třílůžkový, 1 x čtyřlůžkový. Všechny pokoje mají koupelnu a WC. Možnost využití televize anebo satelitu. Možnost přiobjednávky snídaně. Tel:721 881 449
Rekreační Středisko Jestřábí
[ ubytování - Holešov ]
Rekreační Středisko Jestřábí se nachází u města Holešov. Komplex hotelového stylu horské chaty s kuchyní a jídelnou, vhodné pro rekreace, školní výlety, letní tábory, zájezdy, soustředění a svatby. Ubytování ideální pro školy v přírodě, tábory, skupiny.
Penzion Restaurace Cukrovar
[ ubytování - Všetuly ( Holešov ) ]
Restaurace Cukrovar Vám nabízí příjemnou atmosféru v moderním stylu s kapacitou 87 osob. Hlavní restaurace nabízí prostor pro 45 osob a je plně klimatizovaná. Našim hostům dále nabízíme ubytování v moderních pokojích situovaných ve 3. NP restaurace.