Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Jindřichov

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 2 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 5 m/s

Ubytování Jindřichov hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel Na Trojce Jindřichov
**

Hotel Na Trojce
[ ubytování Jindřichov ]

létě jasný sluneční svit. Hotel nabízí výtečnou stravu, pohodlné ubytování za přátelské ceny a překrásnou okolní krajinu. Hotel Na Trojce Pusté Žibřidovice Jeseníky ubytování : Ubytovat se můžete v 10 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 7 čtyřlůžkových pokojích. Na pokojích je umyvadlo s teplou vodou. Sociální zařízení jsou ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečníkpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem
Penzion INA
[ ubytování - Jindřichov ]
Zrekonstruovaný rodinný penzion se nachází na polosamotě v podhůří Jeseníků. Malebné prostředí a téměř ničím nerušený klid zaručuje krásnou odpočinkovou dovolenou. Ubytování nabízíme v podkrovních apartmánech, vždy s vlastním sociálním zařízením. .
Penzion Ubytování u lípy
[ ubytování - Jindřichov ]
Velký rodiný dům pro dvě rodiny svelice pěkným interiérem leží na okraji obce v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky a nadmořské výšce 666 m.n.m. Objekt je velmi vhodný pro vyznavače turistiky a to jak v létě, tak i v zimě.
Chalupa Jindřichov
[ ubytování - Jindřichov ]
Chalupa v Jeseníkách k celeročnímu pronajmutí.
Horsky hotel Na Trojce - ubytování Jeseníky
[ ubytování - Pusté Žibřidovice ( Jindřichov ) ]
Hotel Na Trojce je rekreační zařízení ukryté od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku. V zimě je zde spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. Nabízí výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny až pro 60 hostů všech věkových kategorií.
Apartmán Sv. Roch
[ ubytování - Jindřichov ]
Nově zrekonstruovaný kompletně vybavený apartman v chalupě v Loučce u Nového Jičína je vhodný pro rekreaci rodin s dětmi. Nabízí celoroční ubytování pro 4 osoby s možností přistýlky. Hostům je k dispozici ložnice, sociální zařízení (WC, sprcha)