Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Čejč

mlha
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Čejč hotely penziony pensiony

ubytování - Ubytování v soukromí Čejč

Ubytování v soukromí
[ ubytování Čejč ]

necelých 18 km od okresního města Hodonín. Snadná doprava autem i autobusem. V blízkém okolí se nachází množství kulturních objektů, např. Templářské vinné sklepy s možností ochutnávky výborných vín, Lednicko-Valtický areál, Milotický zámek, cykloturistické trasy a jiné zajímavosti. Ubytování: Penzion v Soukromí na ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnouPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem
Ubytování na Francouzské
[ ubytování - Čejč ]
Srdečně Vás zveme na jižní Moravu.Do vinařské obce Čejč.Celková kapacita je 14 lůžek.Ve třech pokojích.Každý pokoj ma kuchyň,TW,WC,sprchu.Dale nabízíme posezení u jezírka,možnost úschovy auta i kol,stolní tenis,bazen z teplou vodou.Těšíme se na Vás.
Hotel Privát Alenka
[ ubytování - Čejč ]
Ubytování v rodinném domku ve vinařské obci Čejč. Objekt je vhodný pro rekreaci rodin s dětmi. Okolí vhodné pro turistiku, cykloturistiku atd..
Penzion FORMAN
[ ubytování - Čejč ]
Penzion s kapacitou 40 lůžek, každý pokoj vlastní sociální zařízení, lednice, připojení na internet, kolárna, společenská místnost, parkoviště. Penzion propojen s restaurací s celodením provozem, možnost stravování, letní terasa.