Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Velké Bílovice

mlha
Aktuální počasí v regionu Litovel a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s

Ubytování Velké Bílovice hotely penziony pensiony

ubytování - Hotel Akademie Velké Bílovice
***

Hotel Akademie
[ ubytování Velké Bílovice ]

Bílovicích, nedaleko Lednicko - Valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturních památek Unesco. Hotel Akademie je držitelem certifikátu o udělení klasifikačního znaku HOTEL *** dle jednotné klasifikace ubytovacích zařízení na roky 2006-2009.Akademie Velké Bílovice hotel ubytování: Komfortní hotel Akademie poskytuje u ...

Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club Internationalkrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
ubytování - Hotel Vinařský dům Velké Bílovice
****

Hotel Vinařský dům
[ ubytování Velké Bílovice ]

skvělý pobyt v útulném penzionu, a vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou s dětským hřištěm. Ubytování: V penzionu je pro hosty připraveno 6 pokojů dvoulůžkových, 1 třílůžkový, 5 čtyřlůžkových a 2 pětilůžkové.Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Dále je k dispozici televize, ...

K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Penzion Vinařský dům
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky – ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, vynikající pokrmy v příjemné restauraci a krásná vína Vinařství Petr Skoupil.
Hotel Akademie
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Velké Bílovice, okr. Břeclav. Seminární hotel a stylová depandance s vinárnou z 15.stol. Ubytování, salonky, školení, semináře, restaurace, relaxační centrum. Možnosti návštěv vinných sklepů, zámku Lednice a jiných památek Jižní Moravy.
Penzion U Habána
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Hledáte-li příjemné prostředí vinařské oblasti v Jihomoravském kraji, pak jste na správných stránkách. Nacházíme se přímo v kolébce vinařství. Naše vinárna stojí v prostředí vinic a svahů a rybníka zvaný Bílovec o velikosti 60 ha.
Penzion „U školy“
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Penzion byl postaven a otevřen v roce 2004.Tento rodinný penzion se nachází v klidné části města Velké Bílovice, 3 km od dálnice D2 směr Bratislava, exit 42-Podivín. V penzionu je 10 dvoulůžkových pokojů a 1 čtyřlůžkový.Všechny s TV a soc.zařízením.
Ubytování Ve vinném sklepě
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Nabízíme Vám ubytování přímo v rodinném vinném sklepě v obci Velké Bílovice. Sklep je umístěn v největší vinařské obci v České republice v části Belegrady. Kromě příjemného ubytování s veškerým komfortem Vám nabídneme i ochutnávku špičkových vín.
Chalupa Ubytování na vinném sklípku ve Velkých Bílovicích
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Ubytování na vinném sklepě na jižní Moravě, s možností posezení a ochutnávkou vín, parkování u objektu, jedná se o lokalitu v těsné blízkosti lednicko - valtického areálu a cyklistických vinařských stezek.
Penzion Vinný sklep s ubytováním u Osičků
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Vinný sklep se nachází v areálu vinných sklepů ve Velkých Bílovicích, které se nachází 15 km od okresního města Břeclav. Velké Bílovice jsou svou rozlohou téměř 700 ha vinic největší vinařskou obcí v ČR. Jsou zde dálkové i místní cyklotrasy.
Penzion Mezi sklepy
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Nově zbudovaný penzion v oblasti vinných sklepů, ubytovací kapacita 16 lůžek/1x4,2x3,3x2/,sociální zařízení 3x, kuchyňka, úschovna kol, parkování před penzionem, venkovní posezení s grilem, degustace vín.
Penzion U Hroznu
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Penzion U Hroznu se nachází v centru města Velké Bílovice. Vzdálenost 8 km od Lednicko - Valtického areálu a 3 km od dálnice Brno - Bratislava. Penzion poskytuje vhodné podmínky pro ubytování při rodinné dovolené, služebních cestách i cestách za vínem a
Penzion Vinný sklípek Na Vyhlídce
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Ubytování na vinném sklípku ve Velkých Bílovicích. Rádi bychom Vás pozvali na návštěvu našeho rodinného vinného sklepu, ať už na společenskou akci spojenou s degustací vína a dalším programem podle Vašeho přání, či za účelem ubytování při Vašich toulkách
Penzion Mlýn
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Náš pension se nachází v jihomoravském kraji vesnice Velké Bílovice, Je zde zajištěn celoroční provoz jak ubytování tak stravování. Kapacita je 46 osob a to 9x dvoulůžkových,2x trojlůžkových,4x čtyřlůžkových a 1x pětilůžkovém pokoji.
Chata ubytování na sklepě
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Ubytování na vinném sklípku v trati sklípky Velké Bílovice Okolí : Sklípek se nachází v trati sklepů zvaném Belegrady ve městě Velké Bílovice. Za sklípkem je posezení u ohně kde se dá grilovat.
Hotel Vila Jarmila
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Nově zrekonstruovaná hotelová depandance Vila Jarmila byla otevřena po náročné rekonstrukci na podzim roku 2004. Tříhvězdičková depandance náleží k hotelu Akademie a nabízí komfortní ubytování a prostory pro pořádání akcí v největší vinařské obci.
Penzion Ubytování ve Vinném Sklípku
[ ubytování - Velké Bílovice ]
Nabídka ubytování a rekreace na Jižní Moravě Nabízíme venkovní posezení s grilem, parkování a úschovnu kol. Možnost prohlídky a posezení ve vinném sklepu.